Uzunçiftlik Koltuk Yıkama

Uzunçiftlik Koltuk Yıkama hizmeti Banaz Temizlik‘le hem oldukça pratik hem de uygun fiyatla siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Temizlikte Kullanılan Kimyasal ve Ekipmanların Özellikleri tamamen hijyen sağlamaya odaklanmıştır. Temizlikte kullandığımız tüm ürünler ve ekipmanlar Uzunçiftlik koltuk yıkama hizmetlerinde kullanılmak zere özenle seçilmiş ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanım alanı lekenin türüne, kumaşının dokusuna ve yapısına göre belirlenmektedir.

Kullandığımız deterjanımızın en önemli özelliği, kiri yapıştığı yüzeyden derhal ayırarak su ortamına taşımasıdır. Deterjanlama işlemi beraberinde fırçalama da yapmaktayız. Fırçalama sırasında deterjanın uç kısmı kire tutunmakta olup tamamen sarmaktadır. Baş kısımları, su molekülünün artı yüklü olan iyonları tarafından çekilmesi ile kiri bulunduğu yerden çekip çıkarmış ve suya geçmesini sağlamış olur. Bu şekilde kir ve leke yapıştığı dip ve yüzeyden ayrılmış olur. Kopup ayrılan kir ve leke sanayi tipi vakum makinaları ile yıkama ve vakumlama yapılarak bütünüyle bir temizlik ve hijyen sağlanır.

Yüzeysel Temizlikte Sonuç Alınamaz

Basit gibi görünen koltuk ve sandalye temizliği ile ilgili bu ayrıntılara dikkat edilecek olursa, doğru bir temizlik sağlayabilmek ince ayrıntıları olan bir konudur. Yani elde yapılacak temizlik tam olarak bir hijyen sağlamayacaktır. Genellikle elde yapılan temizliklerde yüzeysel kumaş temizliği yapılmaktadır. Dış görünüm temiz gibi görünse de, kuruduktan sonra lokal renk değişiklikleri ve deformasyonlar ortaya çıkmaktadır.

Temizlik Sorunlarına Hızlı Çözümler Üretiyoruz

Uzunçiftlik Koltuk Yıkama
Uzunçiftlik Koltuk Yıkama

Siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda evinize veya iş yerinize tercihinize göre bay ya da bayan iki kişilik bir ekibimizi yolluyoruz. Köpüklü koltuk, sandalye yıkama işlemlerini Uzunçiftlik koltuk yıkama servisimizde leke çıkarma ve hijyen sağlama garantili olarak evinizde veya iş yerinizde yerinde yapıyoruz.

Ekiplerimiz siz istekte bulunduğunuz takdirde 24 saat içinde hizmetinizdedir. Bizi aradığınızda veya Uzunçiftlik koltuk yıkama bizimle iletişime geçtiğinizde sizin için en uygun randevu gününü ve saatini birlikte belirliyoruz. Genel anlamda bizi müsait olacağınız zamandan 1 gün önce aramanız yeterlidir.

Uzunçiftlik Koltuk Yıkama

Lekenin ve kirin yoğunluğuna ve derecesine göre hatta daha önce işlem görüp görmediğine bakarak 30 dakika ile 1 saat arasında yıkama işlemini yapmaktayız. Geniş alanda yoğun kir ve leke mevcut ise bu işlem biraz daha uzun olabilmektedir.

Yıkama işlemi sonucunda koltuklarınız, sandalyeleriniz hava koşullarına ve mobilyalarınızın bulunduğu ortamın iyi biçimde havalandırılmasına bağlı 6 saat ile 12 saat arasında kurumaktadır.