Merdiven Temizliği Kocaeli hizmetimizle apartman veya sitelerin düzenli olarak yapı içi temizliğini yürütmekteyiz. Apartman temizliği; oldukça önemlidir. Çünkü, apartmanlarda günde onlarca insanın kullandığı asansör kapıları, merdiven korkulukları ve ziller yer almaktadır.

Banaz Temizlik İletişim
Banaz Temizlik İletişim

Apartman içerisinde yer alan bu unsurlar aynı zamanda birçok mikrop barındırmaktadır. Birçok hastalığa sebep olabilirler. Banaz Temizlik olarak; apartmanınızın temizliğini özenle yapmaktayız. Hepimizin bildiği gibi, apartman tarzı yerlerde yaşayan kişiler için birçok sorun bulunmaktadır.

Kalabalık yaşam alanları olduğu için binalarda yaşayan kişiler; birçok sorunla baş başa kalmaktadır. Bu sorunların en önemlisi; binanın nasıl temizleneceği konusudur. Kalabalık apartmanlarda temizlik işlemleri her zaman daha önemlidir. Çünkü, bu tip apartmanlar kolay kirlenirler. Temizliğin nasıl yapılacağına karar verme konusunda sıkıntı yaşandığı için temizlik işlemleri aksar. Bu yüzden, apartman ve merdiven temizliği için profesyonel destek almak gerekmektedir.

Banaz Temizlik olarak sizlere sunduğumuz merdiven ve apartman temizliği hizmetiyle bu sorunu ortadan kaldırıp tertemiz binalara ve apartmanlara sahip olmanızı sağlarız. Ev veya ofis fark etmeden merdiven temizliğini sorunsuz şekilde yapmaktayız.

Apartman Merdiven Temizliği Nasıl Yapılır?

Banaz Temizlik olarak, Merdiven Temizliği Kocaeli hizmetimiz hakkında sizlere bilgi verelim. Öncelikle, yüksek katlı iş yeri ve apartman gibi yerler için temizlik işlemlerinde bütün alanların tozu alınır ve silinir. Toz alma ve silme işlemleri, en üst kısımdan başlayarak aşağıya doğru yapılır. Bu alanlarda yer alan kapılar da bu işlemlere dahil edilir. Bununla birlikte koruma demirleri ve benzeri yerlerin de silme işlemleri tamamlanır.

Binaların giriş kısımlarında yer alan giriş kapısı ve posta kutusu gibi yerlerin toz alma ve silme işlemleri gerçekleştirilir. Binada asansör varsa, asansörün iç ve dış kısımlarında silme işlemi yapılır.

Merdiven Temizliği Kocaeli

Apartman Merdiven Temizliği Kuralları

Apartman merdiven temizliği Kocaeli işlemlerinde daire kapılarının pervazları için silme işlemleri gerçekleştirilir.

Ayrıca, apartmanların giriş kapısına yapıştırılan reklam ve ilan etiketleri için temizleme işlemleri yapılır. Çünkü, bu etiketler temizlenmedikleri takdirde merdiven silme işleminin eksik kalmasına ve giriş kapısının kötü bir görüntüye sahip olmasına neden olur. Bununla birlikte, temizlik işlemlerinde binanın içerisinde yer alan elektrik ve su sayaçlarının panoları için de temizleme işlemi yapılır. Ancak, bu panolar güvenlik sebebiyle sadece dış taraftan temizlenir.

Temizleme işlemlerinin bir diğer aşaması da; bina içerisinde yer alan çöplerin temizlenmesidir. Çöp kutularının içerisinde çöp varsa, bu çöpler atılır ve bu sayede çöp kovalarının temizlenmesi sağlanır. Ayrıca, bina içerisindeki merdiven boşluklarında ve diğer alanlarda olabilecek muhtemel örümcek ağları temizlenir.

Tüm bu işlemlerin tamamlanmasının ardından merdiven temizliğinin yapılması için en üstten alta doğru baştan aşağı silme işlemleri gerçekleştirilir. Merdiven temizliği için yapılması gerekli olan tüm detaylı temizlik işlemleri bu etaplardan oluşur.

Apartman Temizliği Yapan Şirketler: Banaz Temizlik

Banaz Temizlik olarak apartman merdiven temizliği işlemleri de dahil olmak üzere tüm temizlik işlemlerimizde deneyimli çalışanlarımızla hizmet veriyoruz. Yılların deneyimiyle hizmet veren çalışanlarımız sayesinde eksiksiz ve sorunsuz olarak işlem garantisi sunuyoruz. Temizlik deneyimi bulunan çalışanlarımız sayesinde binalarınız daha temiz bir hale gelmekte ve istikrarlı olarak temiz olması sağlanmaktadır. Temizlik işlemlerinde kaliteli temizlik malzemeleri kullanıyoruz.

Merdiven Temizliği Kocaeli Kaliteli Hizmet

Kullandığımız kaliteli temizlik malzemelerinin insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamakla beraber tüm temizlik işlemlerinde etkili temizleme sağlamaktadırlar. Temizlik işlemlerini sizin belirlediğiniz aralıklarla gerçekleştiriyoruz. Apartman ve merdiven temizliğinde yoğun olarak kullanılan yerlerde daha sık aralıklarla temizlik işlemleri yapıyoruz. Bayram ve diğer özel günler için de ek temizlik hizmetleri sunuyoruz. Kocaeli apartman merdiven temizliği hizmeti almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.