Körfez Yerinde Halı Yıkama

Yılların vermiş olduğu deneyim ile Körfez yerinde halı yıkama hizmetleri için halılarınızı evinizden alıp temizleme işlemini tamamladıktan sonra da yine evinize kadar bırakıyoruz. Kalitesi ile sektörde adından sıklıkla söz ettiren firmamız deneyimli ve profesyonel kadrosu ile sonuç odaklı bir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürüyor.

Hijyenik Temizlik Hizmetleri

Halı yıkama hizmetlerinde diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi kusursuz temizliği ön planda tutuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz zaman ekip arkadaşlarımız ile iletişim kurmanız hizmetlerimizden yararlanmanız için yeterli olacaktır. Sizlere belirtilen gün ve saatler içerisinde halılarınız ekip arkadaşlarımız tarafından alınacaktır. Fakat dilerseniz yerinde halı yıkama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Körfez Yerinde Halı Yıkama
Körfez Yerinde Halı Yıkama

Böylece aynı gün içerisinde halı yıkama işleminiz tamamlanmış olacaktır. Vakit problemi yaşayanlardansanız yerinde temizlik hizmetleri tam da size uygundur. Yıkama işlemi öncesinde personelimiz donanımlı ve gerekli olan her türlü ekipman ile ev ziyaretlerinizi gerçekleştirecektir.

Sektörde geliştirilmiş olan tüm teknolojik ekipmanlara sahip olan firmamız hijyeni ön planda tutuyor. Bu neden ile temizleme işlemine başlamadan önce halıların üzerinde kalıntı olmaması için emiş gücü oldukça yüksek bir makine ile süpürme işlemi yapmaktadır. Süpürme işleminin tamamlanması ile birlikte yıkama işlemi başlayacaktır.

Yılların Deneyimi ile Pratik Çözümler

Uzun yıllardır sektörde hizmet vererek sektördeki hizmet anlayışına farklı bir yorum kazandırarak kaliteyi artıran firmamız halı temizliğinde farklı temizleyici ürünlerden yararlanmaktadır. Halıların dokusunu korumak ve dayanıklılığını artırmak amacı ile özellikler farklı olan ürünlerin yapısına uygun temizleyiciler tercih ediyor. Böylece halıların temizliği yapılırken dokusuna ve rengine de herhangi bir biçimde zarar verilmiyor. Temizleyici kimyasalların seçimi yapıldıktan sonra halıların temizliği başlayacaktır.

Fırçalama ve köpürtme işlemi ile birlikte köpükten arındırma işlemi de tamamlandıktan sonra geriye tek bir aşama kalacaktır. Halı yüzeyinde kalan fazla suyun tahliyesi için vakumlu makineler kullanılmaktadır. Bu işlem halıların ortalamadan daha kısa süre de kurumasına yardımcı olacaktır.

Körfez Yerinde Halı Yıkama

Temizliği tamamlanan halıların birkaç saat kullanılmamasında yarar var. Gerek yaşam alanlarında gerekse de çalışma alanlarında temizliğinin belli aralıklar ile yapılması sağlık açısından gereklidir. Sizler de yaşam alanlarında hijyen ve sağlığa önem veriyorsanız ekonomik çözüm önerilerimiz için bizimle iletişim kurun.