Körfez Koltuk Yıkama

Körfez Koltuk Yıkama, siz değerli müşterilerimize yerinde temizlik ve hijyen imkanı sunmaktadır. İzmit Temizlik Firması Banaz Temizlik deneyimli ekibiyle hizmetinizde. Koltuk yıkama kolay bir iş olmayıp uzmanlık gerektiren bir meslektir. Firma olarak yıllardan beri halı, koltuk, sandalye ve diğer alan ve yüzey temizliği konusunda hizmet vermekteyiz.

Personellerimize her türlü temizlik alanında müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunmalarını sağlamak ve kaliteyi ön planda tutak amacıyla profesyonel şekilde eğitim vermekteyiz. Bizi Körfez koltuk yıkama firması olarak diğer temizlik firmalardan ayıran en önemli özellik uzman ekipçe çalışan personellerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız, teknolojik malzeme ve ekipmanlarla birlikte güler yüzlü personelimizdir.

Koltuk Temizleme Yöntemleri

Koltuk temizleme hizmeti ile birlikte kir ve toz dışında koltuklarınızın içine gizlenmiş olan mayt ve bakterileri özel son teknoloji makineler ile çekmekteyiz. Kısa sürede temiz bir koltuğa kavuşmanızı sağlamaktayız. Bununla birlikte en uygun koltuk yıkama fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda Körfez koltuk yıkama hizmetlerinde profesyonel kadromuz ve siz değerli müşterilerimiz ile uyumlu çalışarak mükemmel sonuçlar çıkarıyoruz.

Koltuk yıkama işlemi son sistem olan buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın koltuğa püskürtülmesi ile yapılmaktadır. Püskürtülen buhar kire ve yüzeydeki mikroskobik boşluklara temas etmektedir. Bu şekilde en zor kirleri bile temizlemektedir. Buhar aynı zamanda alerji hastaları ile küçük çocukların bulunduğu evler için ideal bir temizlik metodudur ve çok hijyeniktir. Evdeki koltuk yüzeyi çıplak gözle temiz görünse bile, mikroskop altında bakıldığında insan vücuduna zararlı pek çok bakterilerin varlığı görülmektedir.

Koltuk Temizliği Öncesi Uygulamalar

Koltuk yıkama işleminde Körfez koltuk yıkama firması olarak uzman ekiplerimizce yıkanacak koltuğun ilk önce kaba kiri ve tozu vakumlu bir süpürge ile alınmaktadır. Kaba kir ve toz vakumlu süpürge ile alındıktan sonra içinde kirleri ve lekeleri yumuşatan madde bulunan karışım şeklindeki sprey, koltuk yüzeyinde kuru yer kalmayacak biçimde koltuk yüzeyine uygulanmaktadır. Ardından koltuğun kumaşına göre yıkama şampuanı yine koltuğun yüzeyine iyice koltuk emene kadar yayılmaktadır. Islanıp deterjanı emen koltuk artık yıkamaya hazır demektir.

Körfez Koltuk Yıkama

Normalde el ile yapılan günlük temizlik uygulamaları bir koltuğun temizliği için yeterli değildir. El ile yapılan ve uygun olmayan kimyasallarla yapılan temizlikte yüzey deformasyonu ve kumaş renginin solması gibi olumsuzluklarla karşılaşırsınız. Bu yüzden profesyonel yardım alarak doğru temizlik için firmamızla iletişime geçiniz. Cami Halısı Yıkama ve diğer hizmetlerimiz için bizi arayınız.