Karamürsel Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama, sandalye yıkama, baza ve yatak yıkama, perde yıkama, araç koltuğu yıkama hizmetlerini Karamürsel koltuk yıkama firması olarak yerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız. Tüm yıkama ve temizleme işlemleri profesyonel ekibimizle, organik deterjanlarla sanayi tipi profesyonel ekipmanlarla yapılmaktadır. Yıkama yaparken deneyimli ekibimizin kullandığı ürünlerin tamamı TSE onaylı, kimyasal içermeyen, doğal ürünlerdir.

Koltuk ve Halılardaki Gizli Tehlike

Halk arasında mayt (mite) ya da mayk olarak bilinen böceklerin gerçek ismi aslında akardır. Akar olan böcekler o kadar küçüktür ki onları gözle görmek mümkün değildir. Bu böcekler her türlü ortamda yaşamaktadırlar. Sayıları bir ay gibi kısa bir zamanda üreyerek milyonlara ulaşmaktadır.

Koltuk ve sandalyelerimizde bulunan akarların varlığını en çok ellerimizde ve ayaklarımızda oluşan aşırı derecedeki kaşınmadan anlayabiliriz. El ve ayaktaki kaşınma sonucu zamanla mor renkte yaralar oluşabilmektedir. Bu yaraların sebebi akarlardır. Zararlı parazitlerle yaşamak istemiyorsanız Karamürsel koltuk yıkama ekibimiz size en iyi çözümü sunarak koltuk ve sandalye yıkamak için yanınızdadır.

Koltuk ve Sandalye Temizliğinde Tecrübeyi Seçin

Profesyonel kumaş koltuk ve sandalye temizliğinin önemini biliyoruz ve mobilyalarınızı nasıl doğru bir şekilde temizleyeceğimizi hatta nasıl doğru biçimde koruyacağımızı biliyoruz. Kanepenizi ya da sandalyenizi temizlemenin doğru yolu olup olmadığından emin değilseniz veya sıkı çalışmayı uzmanlara bırakmayı tercih ediyorsanız, bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Temizlik Şirketleri Banaz Temizlik.

Kanepenizin ya da sandalyenizin ne kadar kirli olduğunu ve bununla başa çıkmak için en iyi yöntemi bulmak için Karamürsel koltuk yıkama servisi olarak ilk önce bir ön inceleme yapıyoruz. Derinlemesine gömülmüş kirlerin ortadan kalkması ve çıkarıldığından emin olmak için tüm sorun alanlarını değerlendiriyoruz. Firmamız çalışanları siz değerli müşterilerimizin koltuk, kanepe ve diğer mobilyalarınızdaki tüm kir, toprak ve toz akarlarını tanımlamak ve kaldırmak için özel olarak eğitilmişlerdir.

Karamürsel Koltuk Yıkama

Kanepenizi veya sandalyenizi temizlemek için iki aşamalı bir yöntem izliyoruz. Öncelikle, derin bir şekilde gömülmüş kirleri kaldırmak ve temizlemek için ısıtmalı temizleme karışımlarından birini uyguluyoruz. Daha sonra tüm kir ve lekelerin temizlendiğinden emin olmak için özel bir pH dengeli durulama yapıyoruz. Firma olarak koltuk, kanepe, sandalyenizi iyice yıkamak için büyük özen gösteriyoruz. Çünkü iyi durulama yapılmaz ise kumaş yüzeyinde kalan artık temizleme solüsyonu iyiden kumaşa daha fazla zarar verebilmektedir. Su baskını temizliği ve diğer temizlik hizmetlerimiz için bizleri arayabilirsiniz.