İzmit Apartman Merdiven Temizliği

İzmit apartman merdiven temizliği işlerinizi Banaz Temizlik olarak üstleniyoruz. Ev ortamının temizliği kadar apartman merdivenlerinin temizliği de çok önemlidir. Apartman merdivenlerinin temizliği deyip de geçmeyin? Her işte olduğu gibi, apartman merdiven temizliği işinin de kendine has kuralları vardır.

Katlar arasındaki merdivenlerin, bina girişlerinin, koridorların, bodrumların, çamaşır kurutma alanlarının, yangın merdivenlerinin, asansörlerin temizliği apartman temizlik işlerinin arasındadır. Apartmanların ortak kullanıma ayrılan alanları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

İzmit Merdiven Temizliği

İzmit Apartman Merdiven Temizliği
İzmit Apartman Merdiven Temizliği

Personelimiz apartman temizliğini elinde olan kontrol listesine göre yapar, böylece temizliği atlatılan, unutulan bir alan kalmamış olur. Kocaeli temizlik şirketleri arasında bu prensiplere dikkat ederek çalışan nadir firmalardan bir tanesiyiz.

Yangın merdivenleri genellikle apartmanlarda ardiye olarak kullanılır, temizlik için görevlendirdiğimiz personel yangın merdivenlerinin açık olmasının sağlanması için gerekli kontrolleri yaparak bina görevlisini kapalı olan merdiven katları konusunda uyarır. Temizlik için uygun deterjanları kullanarak temizliği sağladıktan sonra personellerimiz havalandırılması da sağlamaktadır.

İzmit Apartman Temizliği

Temizlik Yaparken Apartman Sakinlerinin Güvenli Olmasını Önemsiyoruz. İzmit apartman merdiven temizliği şirketi olarak temizliğin yapılması esnasında binada olan kişilerin tehlikelere maruz kalmaması için iş sağlığı güvenliği konusunda eğitimli çalışanlarımız tarafından ‘dikkat, kaygan zemin’ uyarı tabelası konularak apartman sakinlerinin dikkat etmesi sağlanmış olur.

Soğuk, don olan havalarda apartman temizlendikten sonra merdivenlerden inilip çıkılırken kayıp düşmenin oluşmaması için tırtıklı yüzeyli paspaslar koyarak önlem alıyoruz. Apartmanlarda eğer bu tip düzenlemeler yoksa bina görevlisine bu noktada önerilerde bulunuyoruz. Kocaeli temizlik şirketleri içinde, Banaz Temizlik olarak çalışanlarımızın tümüne iş sağlığı güvenliği temel eğitimi, hijyen eğitimi aldırmış, çalışanlarına bilinç kazandırmış nadir firmalardan biriyiz.

Kocaeli Merdiven Temizliği

Merdiven temizliği yaparken üst kattan başlayarak zemin kata kadar süpürüyor; tüm merdivenleri ve trabzanları uygun temizleyiciler ile siliyoruz. Her katta bulunan yangın merdiveni cam ve kapılarının, pervazlarının temizliğini yapıyoruz.

Temizlik işinde alanında profesyonel olan, belirli yıllarda temizlik tecrübesi olan kişilerle çalışıyoruz. Merdiven temizliği yaparken kapı ve duvar üstlerinde, apartman boşluklarında olan örümcek ağlarını alıyoruz. Apartman girişlerine, panolarına, camlarına bazen şirketler kendi ilan ve reklamlarını yapıştırırlar, İzmit apartman merdiven temizliği şirketi olarak bu ilanları özel temizleyici maddeler ile çıkartıyoruz; böylelikle apartman giriş kapısı kötü bir görünümden arındırılmış oluyor.