Banaz Temizlik iş yeri temizliği Kocaeli hizmetimizle çok daha temiz ve hijyenik çalışma ortamları elde edebilir, zaman ve iş gücü tasarrufu yapabilirsiniz. Kocaeli Temizlik Firması olan Banaz Temizlik’i seçmek için birçok sebebiniz bulunmaktadır.

Banaz Temizlik İletişim
Banaz Temizlik İletişim

Banaz Temizlik iş yeri temizliğini:

 1. Yıllardan beri süregelen tecrübesi
 2. Kaliteli ve işini severek yapan personeli
 3. Doğru malzeme kullanımı
 4. Detaylı temizleme yöntemleri
 5. Özel hayatın gizliliğine saygı duymak

gibi kriterleri dikkate alarak yapmaktadır. Siz de iş yerinizin temizliğini bu değerler doğrultusunda yaptırmak istiyorsanız, bizlere bir telefon kadar uzaksınız.

İş Yeri Temizliği Nasıl Yapılır?

Banaz Temizlik olarak günlük ofis temizliğini nasıl yaptığımızı sizlere anlatalım. İlk olarak, temizliğe başlamadan önce kat arabası düzenleriz. Bu sayede, eksik malzeme veya ekipmanları tamamlarız. Ayrıca, personelimiz temizlik sırasında mutlaka Banaz Temizlik önlüğünü giyer ve eldivenlerini takar.

Çöp kutularını her gün boşaltırız. Çöp alımının ardından eldivenlerimizi değiştiririz. Günlük iş yeri temizliğinde, her gün iş yerinin zeminleri; hem dezenfeksiyon hem de temizlik işlemlerini aynı anda yapabilen kimyasallar kullanılarak ıslak mopla silinmektedir.

iş yeri temizliği Kocaeli faaliyetlerimizde pencere kenarlarının tozunu günlük olarak alırız. İç ve dış kapının kollarını; dezenfektan kullanılarak ıslatılmış bir bezle sileriz. Halınız varsa her gün elektrik süpürgesiyle süpürürüz. Mobilyaların tozunu her gün alırız. Elektrikli cihazlarınızın tozunu kuru bezle alırız.

Kocaeli Temizlik Şirketleri Banaz Temizlik

Şirketimiz çalışma düzeninizi değiştirmeyecek, titiz temizlik hizmeti vermektedir. Masanızın üzerindeki kağıtlara veya diğer büro malzemelerini asla atmaz, kaldırıp altlarını sildikten sonra eski yerine koyarız. Odalarda lavabo varsa her gün dezenfekte ederiz. Mobilya ve lavaboların temizliğini ayrı bezlerle yaparız.

Çalışanlarınızın odalarına onların uygun gördükleri zamanda izin alarak gireriz. Bunun dışında, temizliği yapan görevlimizin firmanızın kontrol çizelgesindeki ilgili bölümü imzalamasının ardından temizliği noktalarız.

iş yeri temizliği Kocaeli
iş yeri temizliği Kocaeli

Temizlik Şirketi İzmit Hizmetimizin Detayları

Öncelikle bürodaki küllükler, çöp sepetleri ve yerlerdeki çöpler toplanır. Bürodaki küllükler temizlenir, çöp kutularında bulunan hijyenik çöp poşetleri çıkartılır ve yerlerine yenileri takılır. Bürodaki çöp toplama işleminin bitmesinin ardından demirbaş eşyaların tozları alınır.

Toz alma işlemi, bir prensip olarak, en üstten başlar ve en alta kadar iner. Masa, sandalye, sehpa vb demirbaş eşyaların tozu, uygun temizleyici madde kullanılarak seyreltilmiş temizleme suyuyla ıslatılıp iyice sıkılmış nemli bezlerle alınır. Ayrıca, büro içindeki elektronik cihazların tozları kuruya yakın bezlerle alınır. Büro demirbaşlarının temizliğinin bitmesinin ardından sıra iş yeri içi zemin temizliğine gelir.

Ofis Temizlik Kuralları

İş yeri içi temizliğinde;

 • Halı kaplı zeminler, elektrik süpürgesi kullanılarak vakumlanır. Elektrik süpürgesinin sesi, çalışanları asla rahatsız etmez. Bununla birlikte; süpürgenin vakum özelliği çok fazladır.
 • Sert zeminlerin temizliği ise; zeminin özelliğine uygun olan bakım maddesi ve çift kovalı pres sistemiyle yapılır. Kısacası; mavi kovada temiz su, kırmızı kovada temiz su kullanılarak paspas yapılır.
 • Bununla birlikte, iş yerinin özelliğine göre cam kapılar, camlar, cam önleri, asansör ve süpürgelikler gibi demirbaşların da tozu alınır.
 • Merdiven ve korkuluklar itinayla silinir.
 • Banyo ve tuvalet gibi enfeksiyon riski yüksek alanlar, dezenfektan özellikli maddelerin yardımıyla temizlenir. Bu bölgenin temizliğinde kullanılan bez ve fırça gibi malzemeler, asla başka bir bölgenin temizliğinde kullanılmaz.

İş yeri Temizlik Kuralları

 • Ayrı bezler yardımıyla klozet ve pisuvarların iç ve dış yüzeyleri; dezenfekte özellikli deterjan kullanılarak temizlenir.
 • Paslı suların ve kireçlenmelerin oluşturduğu tüm lekeler yok edilir.
 • Armatürler, lavabolar ve aynalar temizlenip parlatılır.
 • Fayanslar ve kapılar temizlenir, bununla birlikte fayansların fırçayla bütün duvar yüzeyleri yıkanır ve silinir.
 • Ayrıca, iş yerindeki sıhhi çöp sepetleri boşaltılır.
 • Klozet kapaklarının yüzeyleri silinerek iş yeri temizliği sonlandırılır.

İş Yeri Temizliği Kocaeli

iş yeri temizliği Kocaeli hizmetimizden yararlanmak için iş yeriniz hakkındaki detayları ve temizlenmesini istediğiniz programı bizlere iletebilirsiniz. İş yeri temizlik fiyatları ve avantajlı tekliflerimiz için: 0532 056 02 79