Havuz Bakımı

Profesyonel Havuz Bakımı ve temizliği sayesinde her daim hijyenik, görüntüsüyle keyif veren alanlara kavuşabilirsiniz. Havuzunuzu çalıştırmak ve her zaman kullanıma hazır tutmak için İzmit bölgesinde; haftalık, iki haftalık ve aylık havuz temizliği ve küçük onarım hizmetleri sunuyoruz.

Personelimiz en yeni su testi teknolojisi ve arıtma çözümleri ile hizmet vermektedir. Servis öncesinde sizinle proaktif bir şekilde iletişim kurarız, temizlik ve bakım işleminin yapılmasından ve ziyaretin tamamlanmasından sonra sunulan su testi sonuçları ile hizmetin bir özetini sunarız. Yaz yaklaşırken havuzları kullanıma hazır hale getirmeniz gerekmektedir.

Firma personelimiz, havuzunuzu kıştan sonra tekrar açmanıza yardımcı olmaktadır. Böylece tüm yaz boyunca aileniz ve siz güven içinde havuzda vakit geçirebilirsiniz. Verimli ve etkili açılış hizmetlerimiz, havuzunuz için zamanında ve eksiksiz bir hazırlık sunmakta ve böylece güneşte serinlemenin keyfini doyasıya çıkarmak için hazır hale gelmektedir. Tatilden ya da bir seyahatten geri döndüğünüzde, havuzunuzu bıraktığınız gibi bulamayabilirsiniz. Endişelenmenize hiç gerek yok, çünkü firma personelimiz havuzunuzu bakımlı ve tertemiz hale getirmek için eğitildi. Bu özellikle sağlığınız için oldukça önemlidir.

Havuz Temizliği Ve Klorlama Hizmetlerimiz

Öncelikle havuzunuzdaki teknik ekipmanların doğru bir şekilde çalıştığından emin olunması gerekmektedir. Havuz içerisindeki su tahliye edilerek, içinde bulunan yüzey kontrol edilmektedir. Gerektiği takdirde bölgesel yenileme yapılmaktadır. Genelde havuzun komple temizliği yapılmakta ve iç yüzeyi asit yardımı ile temizlenmektedir. Havuzun motor dairesindeki teknik ekipmanlarının detaylı temizleme işlemi yapılmaktadır. Havuz yüzeyine yosun karşıtı bir uygulama yapılmaktadır. Müteakiben havuz suyu doldurulmaya başlanmaktadır. Daha sonra filtrasyon ile dip temizleme işlemleri tamamlanmaktadır.

Bundan sonra son işlemler yapılarak havuzun normal bir şekilde filtrasyona geçmesi sağlanmaktadır. Test kiti ile ph ve klor değerleri ölçülerek olması gereken değerlere getirilmektedir. Sonrasında tanka yosun önleyici nitelikte bir solüsyon atılmaktadır. En sonunda da havuz suyundaki değerler son kez ölçülerek ve ideal oranlar ile karşılaştırması yapılmaktadır. Değerlerin uygun olduğu gözlemlendikten sonra havuz kullanıma açılmak için hazır olacaktır. Hizmetimiz, klor jeneratörünün bakımını da içermektedir. Bu sayede müşterilerimiz klor üreticisi ile uğraşmak zorunda kalmadan yalnızca havuzun tadını çıkarabilme şansına sahip olmaktadırlar. Bu kendi klor üreticisine sahip olan ancak kendi havuz kimyasallarını muhafaza etme zahmetine girmek istemeyen müşterilerimiz için büyük kolaylıktır.

Havuz Bakımı Kocaeli

Ayrıca servisimiz havuzunuzu mavi tutmak ve yıl boyunca temiz tutmak için gerekli tüm yüzme havuzu kimyasallarını içerir. Talebe göre, tuz klor jeneratör ünitesini havuzunuza monte eden servis teknisyenlerimiz de bulunmaktadır. Bu detaylı hizmet, yüzme deneyiminiz sırasında yumuşak bir su hissi sağlarken, havuzunuzdaki klor dengesinin sağlanmasını ve yüksek dozlara ulaşmasını engelleme imkanı sağlamaktadır Bu, cildinizin daha iyi hissetmesine, daha az göz yanmasına ve daha iyi bir yüzme deneyimine yol açmaktadır.

Haftalık Ve Aylık Bakımlar

Haftalık havuz temizliği tipik olarak, yapraklar ve diğer düşen döküntüler nedeniyle ekstra dikkat gerektiren kaplı ve olmayan kaplı olmayan yüzme havuzları içindir. Her hafta tam temizlik, tipik olarak filtrelenmiş yüzme havuzları içindir. Bu servisimiz, ekran muhafazaları tarafından sunulan kapak ve koruma nedeniyle gereksiz temizlik maliyetini azaltmak için tasarlanmıştır. Bu hizmet filtre temizleme, karo fırçalama, duvar fırçalama, sepet temizleme, vakumlama, kimya ve örgü kontrolünü içermektedir. Aylık temizlikte ise, DE filtreleri olan ev sahipleri içindir.

Geri yıkama tamamlandığında teknisyen filtrenizi geri yıkayacak ve DE tozu ekleyecektir. Bu servise DE tozu dahildir. Müşterilerimizin bazen özel istekleri olabilmektedir. Bunlar arasında çeşme temizliği, yoğun kir nedeniyle haftada birden fazla temizlik, özel bir defaya mahsus temizlik çalışmaları yer almaktadır. Hizmetimizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için Derince dahil olmak üzere tüm Kocaeli’de çalışıyoruz, havuzunuzda yıl boyunca eğlenmenizi sağlayan özel havuz hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

Onarım Hizmetimiz

Onarım departmanımız tüm marka havuz ekipmanlarınızı düzeltmekte veya değiştirmektedir. Havuz Bakımı ile elektrik faturanızı azaltmak ve mükemmel sonuçlar elde etmek için tasarlanan bir dizi ürünü karşılayan yeni enerji verimli motorları hizmetinize sunmaktayız. Tamir departmanımız, ekipmanın çalışmasını bir yıl süreyle garanti etmektedir. Havuz motorları, havuz zamanlayıcıları, havuz lambaları, havuz ısıtıcıları, havuz filtreleri, havuz pompaları, havuz vanaları, havuz tesisatı, havuz fayansı, havuz skimperleri ve VGB uyumlu kapaklar, havuz kaçakları, havuz otomasyonu olmak üzere havuz için her türlü bakım imkanını sunmaktayız.

Sadece Yaza Girerken Değil, Kış İçin De Havuzunuz İçin Tedbir Almalısınız

Havuz sezonunun başlaması ile yapılması gereken kontrol ve bakımların uygulanması ile havuz açılmaktadır. Ancak sonrasında, sezonun sonuna dek havuzunuzun iyi bir düzeyde kalması için; doğru bakım tekniklerinin belirli periyotlar ile uygulanmasının unutulmaması gerekmektedir. Havuzunuzu yaza hazırlamak kadar, sezon sonu kuşa hazırlık bakımlarının da yapılması elzemdir. Kış süresince kirlerden, pisliklerden ve yüzeysel yıpranmalardan havuzu muhafaza etmek için bakım şarttır. Klor şoklama işlemi, dip temizliği ve tüm filtrelerin yıkanarak durulanması gerekmektedir.

Donmalara sebebiyet vermemek için, havuza gelen su hattındaki ve filtrelerdeki suların tamamen boşaltılması gerekmektedir. Son olarak da en sağlam ve nihai çözüm olarak, havuz örtüsü kullanmak oldukça faydalı olacaktır. Firmamız personeli, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en güvenilir Körfez havuz bakımı hizmetini sunmaktadır. Merdiven Temizliği Kocaeli ve diğer temizlik hizmetleri için bizi arayınız.