Gölcük Koltuk Yıkama

Gölcük Koltuk Yıkama, birinci aşamada yıkanacak koltuk veya sandalyenin ilk önce kaba kirleri ve tozları vakumlu bir elektrik süpürgesi ile alınır. Yıkama sırasında koltuk veya sandalye ıslatılacak olmasından ötürü bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uyguladığımız bir yöntemdir.

Koltukların yıkanması evde emek ve zaman harcayarak yapılacak bir temizlik değildir. Elde yapılan temizlikler genelde yüzeysel temizliktir ve derinlemesine bir arındırma sağlamayacaktır. Bu yüzden her iş Gölcük koltuk yıkama firması olarak bizlere, yani uzmanına bırakılmalıdır.

Toz ve Kirlerden Arındırma

Kaba kirler ve tozlar alındıktan sonra içinde kirleri ve lekeleri yumuşatacak olan karışımın sprey biçiminde koltuk veya sandalye yüzeylerine uygulanmasıdır. Sandalye veya koltuk yüzeylerinde kuru yer kalmayacak biçimde her yere bu işlem yapılır.

Deterjanın Yüzeye Nüfuz Etmesi

Islanan koltuk ve sandalye ile deterjan emdirilen kumaşlar artık yıkamaya hazır demektir. Sanayi tipi olan son teknoloji ürünü Gölcük koltuk yıkama servisimizdeki makinalarımız ve bu makinalarda kullanılan yumuşak tüylü koltuk yıkama fırçalar yardımıyla koltuğun veya sandalyenin en ince ayrıntısına kadar ileri geri hareketlerle elle yaydığımız köpük bu defa fırça ve makina yarımıyla iyice köpürene kadar yayılır.

Köpüklerin Vakumlanarak Durulanması

Köpürtme işlemi bitince bu köpükleri ve sandalye ya da koltuğa uygulanan sıvıları ortadan kaldırma aşaması yapılır. Özel durulama işlemi yapılır. Çok dikkat edilerek durulanmalıdır. Aksi takdirde ıslak olan koltuk veya sandalye yıpranması kuru olmalarına nazaran daha kolaydır. Dikkat edilmezse ya da özen gösterilmezse telafisi ve tamiratı mümkün olmayan sonuçlarla karşı karşıya kalınabilir. Koltuklarda deterjan atıklarından tamamı ile kurutulduktan sonra diğer aşama olan durulama aşamasına geçebiliriz. Tüm işlemler bittikten Gölcük koltuk yıkama personelimiz durulama işlemini tamamlayarak iş teslimatını gerçekleştirir.

Temizlenen Koltukların Kurutulması

Son olarak kurutma aşamasına geçilir. Yıkama ve durulama işlemi bittikten sonra koltuklarınız veya sandalyeleriniz çok az bir süre kurumaya bırakılmaktadır. Koltuk ve sandalyeler kısa bir sürede kurumakta ve böylece kullanıma hazır hale gelmektedir. Siz değerli müşterilerimize kalan koltukların ve sandalyelerin üzerinde keyifli güzel günler geçirmenizdir.

Gölcük Koltuk Yıkama

Koltuk ve sandalye yıkamada benimsediğimiz kurallar kaliteli malzeme kullanmamız, kaliteli işçilik ile hizmet vermemiz, kaliteli hizmeti sunmamız ve uygun fiyatlarda olmamızdır. Ürünlerimiz kalite kontrol belgelidir. Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Ev Temizlik Şirketleri Banaz kalitesiyle tanışmaya sizleri de bekliyoruz.