Ev Temizliği Kocaeli, müşterilerimiz tarafından en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden olup tecrübeli personellerimizle tüm işlerinizi tamamlamaktayız. Evlerimiz; hayatlarımızın çoğunluğunu geçirdiğimiz güvenli yuvalarımızdır. Evimizde, ailemizle ve çocuklarımızla huzurlu ve mutlu günler geçiririz.

Ancak, evimizde geçirdiğimiz günlerin kaliteli olması için evlerimizin düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Aksi durumda, çocuklarımız başta olmak üzere ev ahalisi olarak hastalanabiliriz. Günümüzde kadınlar, çalışma hayatında aktif olarak rol almalarından dolayı, ev temizliği konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar.

Banaz Temizlik İletişim
Banaz Temizlik İletişim

Evleri büyük olan kadınlar, hem bir işte çalışmak hem de ev temizliği yapmak konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Bu yüzden, çoğu kadın temizlik şirketlerinden yardım alıyor. Banaz Temizlik olarak, bizde evlerinizin temizliğini yapmaya gönüllü temizlik şirketlerinden biriyiz. Kocaeli’de yaşayıp da evinizi temizletmek için Kocaeli temizlik şirketi arıyorsanız sizlere bir telefon kadar uzağız.

Ev Temizliği Kocaeli Nasıl Yapıyoruz?

Evinizin temizliğini yaparken belirli yöntemler ve rutinler uyguluyoruz. Evlerinizi temizlemeden önce sizinle başlangıçta temizliğin detayları konusunda konuşup ve taleplerinize göre fiyat veriyoruz. Örneğin; evinizin genel temizliğiyle sadece halıların veya koltukların silinmesinin farklı fiyatlara sahip olacağını söyleyebiliriz.

Bununla birlikte, Ev Temizliği Kocaeli için geldiğimizde gerekli temizlik malzemelerini de yanımızda getiriyoruz. İnternet üzerinden hakkımızda yapılan kullanıcı yorumlarını okursanız, Banaz Temizlik’in kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Evinizi temizlemeye gelirken, yanımızda gerektiği kadar personelimizi getiririz.

Bu sayede, evinizin temizliği kısa süre içerisinde yapılarak tamamlanır. Personelimiz, evin her bölümünü temizleme kapasitesine sahiptir. Bunun dışında, evinize gelirken yanımızda gerekli kimyasal maddelerle geliriz. Ekibimiz; banyoların, çeliklerin, fayansların, camların ve parkelerin temizliğini mükemmel şekilde yaparlar. Ayrıca, yağların sökülmesi işlemlerini de kusursuz olarak gerçekleştirirler.

Ev Temizliği Kocaeli
Ev Temizliği Kocaeli

Kocaeli Günlük Temizlikçi Odaların Temizliği

Oda temizliğini büyük bir dikkat ve özenle yaparız. Oda temizliği sırasında öncelikle odanın içerisinde bulunan her şeyin tozunu alırız. Odanın yerlerini süpürür ve sileriz. Oda içerisinde koltuklar varsa, koltukların temizliğini de harfiyen yerine getiririz. Bununla birlikte, tüm kapıları ve pencereleri buharla temizleriz. Parke arasına girmiş tozları bile özenle süpürürüz.

Mutfak Temizliği

Banaz Temizlik olarak, mutfak temizliğinin öneminin farkındayız. Bu yüzden Ev Temizliği Kocaeli için ıslak vakumla çekme makinelerimiz sayesinde ıslak zeminlerin temizliğini gerçekleştiririz. Özellikle, zamanla siyah renk olmuş bölgeleri özel kimyasal maddeler kullanarak temizleriz. Bu temizlikte, kaliteli bir Kocaeli temizlik firması olarak yüzde yüze varacak oranda başarı sağlamaktayız. Buzdolabınız ve fırınınızın içi boş ise, bu mutfak elemanlarının temizliğini de yaparız. Ayrıca, dolapların iç ve dış temizliğini de mutfak temizliği sırasında tamamlamış oluruz.

Lavabo ve Banyo Temizliği

Lavabo ve banyolar; bir evin dikkatle temizlenmesi gereken ilk yerleri arasındadır. Banaz Temizlik olarak; bu temizlik türünde asidik ürünler kullanarak tuvalet ve banyoları temizleriz. Bu noktadaki amacımız, bu bölümleri bakterilerden arındırmaktır. Banyo ve tuvaletleri özenle silip yıkayarak temizleriz. Bununla birlikte, banyo elemanlarının parlatma işlemlerini yaparız. Dolapların iç temizliğini de hallederiz.

Kocaeli Günlük Ev Temizliği

Bir evin temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken bölüm hiç şüphesiz parkelerdir. Çünkü, ahşap parkeleri temizlemeye çalışırken onlara zarar vermek; ahşap parkelerin erken yıpranmasına ve daha çok kir tutmasına sebep olur. Bu yüzden, bizler parkeleri temizlerken fazla kimyasal ve su kullanmayız.

Ayrıca, parkelerde ahşap yüzeylere özel temizleyici ürünler kullanırız. Bunun dışında, camları temizlerken leke kalmaması için eldiven kullanırız. Cam silmek için özel üretilmiş ürünleri yanımızda getiririz. Ayrıca, lavabo, küvet, klozet ve duşakabinlerin temizliği sırasında sıcak su yerine ılık su kullanırız.

Bu sayede, kirler daha çabuk çözülür. Genel temizlik sırasında kimyasal ürünler kullanırken kimyasal ürünleri asla birbirleriyle karıştırmayız ve gereğinden fazla kullanmayız.

Kocaeli İzmit Ev Temizlik Fiyatları

Ev temizlik fiyatları evinizin büyüklüğüne ve kullanılmasını istediğiniz temizlik malzemelerine göre değişmektedir. Hesaplı fiyat tekliflerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.