Derince Koltuk Yıkama

Derince Koltuk Yıkama, temizlik şirketimizin Kocaeli geneline vermiş olduğu yerinde koltuk yıkama temizlik hizmetlerindendir.

Oturduğumuz koltuk veya sandalyelerin kumaşını iyi halde tutmak ve toz, kir ve kırıntıların mobilya içine nüfuz etmesini, gövdesine yerleşmesini engellemek için döşemeler sık sık temizlenmelidir. Eski bir leke uzman ellerde temizlenmeye çalışılmazsa basit bir vakumlama ile bile solmaktadır.

Ayrıca uzman ellerde yapılmayan temizlikle mobilyaların kumaşı da zarar görebilmektedir. Bu tür bir hasarla uğraşmak yerine yıkama ve temizlik işlerinizi bize bırakmalısınız. Bu konuyu Derince koltuk yıkama firmamıza bırakıp koltuk ve sandalye temizleme nasıl yapılır sorusunun zahmetinden kurtulun.

Mobilya Değerlendirme Süreci

Yıkama işlemi için ilk yapılan şey çalışan deneyimli personellerimizin koltuğun kumaşına göre uygun yöntemi ve deterjanı seçmesidir. Yıkama ve temizleme işlemi yaparken bazı parçalar su ile temizlenirken bazıları doğrudan doğruya çeşitli çözücüler ile temizlenmektedir. Mobilya tipine, kumaş cinsine göre temizlik yaparken uygun yöntemleri ve en uygun deterjanları kullanmaktayız. Klasik bir koltuk temizliği ile antika bir koltuğun temizliği farklı olmaktadır. Bu işi bizim ellerimize bırakmalısınız. En doğru yöntemi bizler seçeriz. Çünkü hangi ekipman ve kimyasalla hangi koltuk veya sandalyenin yıkanacağına Derince koltuk yıkama firmamızın uzman personeli karar verecektir.

Elle yapacağınız temizlik yüzeysel bir temizlik olacaktır ve kesinlikle leke temizliği sağlamayacaktır. Ayrıca el ile yapacağınız temizlikte uzun süre baskı uygulayarak yapılan ovma işleminde kumaş yüzeyler yıpranmaktadır. Bununla birlikte doğru kimyasal kullanılmadığında kumaş ve deri yüzeylerinde renk bozulmaları meydana gelecektir.

Buhar Kullanımı

Mobilya su ile temizlenebildiği gibi buhar ile de temizlenebilmektedir. Lekeye bir miktar buhar püskürtme işlemi lekeyi hafifletmektedir. Buhar sayesinde kumaşa yer etmiş leke tedaviye daha duyarlı hale gelmektedir. Genelde sadece buhar kullanmak tamamen temizlik sağlamamaktadır. Belki deterjansız buhar lekenin tipine göre daha da derine inmesini sağlamaktadır. Bu konuda karar veren yine bizim deneyimli personellerimizdir.

Derince Koltuk Yıkama

Bizler Derince koltuk yıkama servisi olarak koltuk yıkama, sandalye yıkama hizmetleri ile sizi koltuk nasıl temizlenir, sandalye nasıl yıkanır soruları ile uğraşmaktan kurtarmaktayız. Yurt dışından getirilmiş sanayi tipi özel makineler, vakumlu makineler, basınçlı su yardımı ile evde, iş yerinizde halı yıkma makinası ile bile ulaşamayacağınız sonuçları almanızı garantilemekteyiz. Kocaeli Temizlik Firmaları Banaz ile hesaplı temizlik hizmeti ile tanışın.