Darıca Koltuk Yıkama

Darıca Koltuk Yıkama, firmamızın yerinde yıkama ile hizmet verdiği temizlik hizmetlerindendir. Koltuk ve sandalye yıkama işleminde önemli olan kumaşın yüzeysel olarak üstten temizlenmesi değil, kumaşın altındaki süngerinden derinlemesine temizlenmesidir.

Kumaş süngerin bir nevi aynasıdır. Yüzeysel temizlik ilk saatlerde iyi gibi görünse de bir süre sonra süngerdeki kir kumaş yüzeyine çıkmaktadır. İşte bu nedende dolayı Darıca koltuk yıkama işletmemiz fırçalama ve vakumlama sistemi ile çalışmaktadır.

Yapmış olduğumuz tüm işlerimiz garantilidir. Yıkama işlemi bitip ürünler size teslim edilince eğer koltuklarınızda, sandalyelerinizde ya da yataklarınızda kusma, kokma gibi sorunlar ortaya çıkarsa, ücretsiz geri hizmet sağlıyoruz. Tekrardan yıkama işlemi yapma garantisi veriyoruz veya para iadesi sağlıyoruz.

Müşterilerimizin koltuk temizliği konusunda daha iyi bir fikir sahibi olabilmeleri ve Darıca koltuk yıkama temizlik uygulamaları hakkında bilgi edinebilmeleri için temizlik aşamalarını paylaşmayı uygun görmekteyiz.

Koltuk Islatma ve Kir Yumuşatma

Bu aşamada antibakteriyel sabunlarla ve oksijen bazlı deterjanlarla püskürtme aracımızı kullanarak kumaşın a’dan z’ye ıslanmasını sağlıyoruz. Islatma işlemi bittikten sonra 5 dakika bekliyoruz. Islatma sayesinde kirler ve lekeler yumuşar. Koltuk ve sandalye ile yatak yıkama için bu ürünleri kullanmamızın nedeni yıkamadan sonra günler, aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalmasıdır. Kumaş hiçbir şekilde bakterilerle savaşmaz.

 Yüzey Fırçalama İşlemi

Fırçalama aşaması en önemli aşamadır. Kumaşta en ufak bir kir, en ufak bir koku, en ufak leke kalmayana kadar Darıca koltuk yıkama firmamızın personeli tarafından kumaş fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız, sandalyeleriniz ya da yataklarınızdaki kirler kumaştan ayrılmaktadır. Bu sistem hiçbir firmada bulunmamaktadır. Fırçalama makinesi ile çok fazla emek harcanır bu sebeple birçok firma bu sistemden uzak durmaktadır. Koltuk, sandalye, yatak yıkama sektöründe fırçalama sistemini kullanmayan firmalara siz siz olun asla itibar etmeyin.

Darıca Koltuk Yıkama

Darıca Koltuk Yıkama son aşaması vakumlama işlemidir. Bu aşama da fırçalama gibi çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise kumaş koku yapabilir hatta kusma bile yapabilir. Bu aşamada kumaşın 5 cm altına kadar inen suyu makinemizin kazanına çekeriz.

Bu şekilde kirden arınmış olur. Bu sistem koltuk, sandalye veya yatak temizlenene kadar devam eder. Kumaşın temizlendiğini ise vakum makinesinin ucunda takılı olan apartın içindeki suyun renginden anlarız. Eğer suyun rengi griyse veya siyahsa hala kumaşta kir var demektir ve vakumlama işlemine su beyaz renk olana kadar devam edilir.

İzmit Temizlik Şirketleri Banaz Temizlik ile tüm temizlik işlerinizi deneyimli personellere yaptırabilirsiniz.