Çayırova Koltuk Yıkama

Çayırova Koltuk Yıkama hizmeti Banaz Temizlik güvencesiyle pırıl pırıl ev konforunu ayağınıza getiriyor. Sağlık için koltuk temizliğine gereken önem verilmelidir. Üzerinde uzun saatlerin geçirildiği koltukların temizliği oldukça önemlidir. Küçük çocuk ve bebek olan evlerde çocuklar sürekli koltuklarla temas halinde bulunmaktadır. Koltukların kirli ve hijyenik şekilde temizlenmemesi halinde çocukların mikrop kapmasına neden olmaktadır.

Yetişkin veya çocuklar koltuğa uzanarak dinlendikleri zaman koltukla daha yakın temas halinde bulunduklarından koltuklar her daim temiz tutulmalıdır. Koltuğun temizliğine dikkat edilmediği takdirde insan sağlığı açısından tehlike oluşturmaktadır. Bu sebeple koltuklar sık sık temizlenmeli ve gerekirse profesyonel bir firmadan yardım alınmalıdır.

Koltukta Lekelenme Oluşmaması İçin Süpürge Makinesi İle Tozu Alınmalı

Koltuk temizleme işlemi yapılırken profesyonel çalışanlarımız oldukça dikkatli ve titiz davranmaktadır. Çayırova koltuk yıkama yaparken kullanılan deterjan ve diğer malzemelere firmamız gerekli önemi vermektedir. Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce yapılması gereken ilk şey koltuk üzerinde sökülen parçalar varsa bu sökülen parçaların çıkarılmasıdır. Bu parçalar çıkarıldıktan sonra koltuk elektrik süpürgesi ile süpürülerek tozlar koltuk üzerinden arındırılmalıdır.

Toz alma işlemi yapılmaz ise koltuk yıkama işlemi sırasında koltuk lekeli bir hale gelmesine neden olur. Koltuğun tozunun alınmasından sonra uygun bir deterjan ile deterjanlı su hazırlanarak yıkama makinesinin içine koyulur. Yıkama işlemi boyunca kirlenen su sürekli temiz su ile değiştirilir. Elle koltuk silme işlemi makine ile yapılan temizleme işlemiyle aynı olmamaktadır. El gücü belli bir süre sonra yorularak daha az güçle silme işlemine devam eder ve koltuğun iç kısmına nüfuz edemez.

Çayırova Koltuk Yıkama

Makine ile yıkamada ise Çayırova koltuk yıkama firması olarak titiz yıkama sayesinde hem koltuğun her yerini hem de iç kısmına nüfuz ederek gerekli hijyeni sağlamaktadır. Yıkama işlemi biten koltuklar en son olarak süpürge makinesi yardımı ile ıslaklık çekilir ve kuruması erken sağlanması amacıyla hava alan yere çekilir.

Her Koltuk İçin Yeni Su Koyulmalıdır

Özellikle açık renk koltuklar kiri belli ettiğinden yıkama işlemi daha çok gerekmektedir. Koltuk yıkama işlemi sırasında koltuğun makine tarafından sulanması nedeniyle her koltuk için makine suyu değiştirilmesi daha etkili sonuç verecektir. Koltuk yıkamada diğer dikkat edilmesi gereken durum ise koltuğa uygun deterjan tek başına kullanılmalıdır. Kullanılan deterjanların köpüklü olmasına dikkat ederek köpüğün koltuk kirlerini yumuşatarak daha etkili sonuç vermektedir. Çayırova koltuk yıkama firması her daim profesyonel çalışanları ve kaliteli ürünleriyle hizmet vermektedir. Koltuk yıkama işini tüm titizlik ve profesyonellikle siz değerli müşterilerimize en mükemmel şekilde sunmaktadır. İzmit Temizlik Firması Banaz Temizlik kaliteli hizmetiyle yanınızda.